Niyazi Mah. Niyazi Mısri Caddesi No: 49/E
İletişim : 0543 422 44 60

Hakkımızda

Erkan Tesisat

Firmamız Hakkında Bilgiler
Alanında Profesyonel Ekip
Firmamızın yaptığı uygulamalarda başarılı olmasının arkasında yatan en büyük etken profesyonel kadromuzdur. İşe başlayan bütün elemanlar deneyimli ustaların yanında gerekli eğitimi alıp, iş tecrübesi kazandıktan sonra servis ekibi olabilirler.

Servis Garantisi
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı veya geçici olabilir. Ancak değişmeyen tek şey vardır oda her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi mevcuttur.

Teknolojik Ekipman
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda arızalara kırmadan çözüm sağlamak için geliştirilen her çeşit teknolojiden yararlanmaktayız. Arızalara çözüm sunmak ve minimum hasarla işi tamamlamak için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler kullanmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti
Bir müşterinin talep ettiği işte dikkat ettiğimiz en önemli unsur söylenilen zamanda işin yapılması ve işlem sonunda uygulanan işerin bizim sorumlu olduğumuz bölümüne garanti verilmesidir. Bu iki kriter firmamızın en hassas olduğu konulardır.

Biz Kimiz?
Hizmet verdiğimiz sektörünün önceden teknoloji ile hiç alakası bulunmamaktaydı. Çünkü her yer kırılıp dökülerek problemler tamir ediliyordu. Fakat şimdi Erkan tesisat var!

Teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize devamlı daha az hasar çıkararak problemlerden kurtulmanız için çalışıyoruz. Bunu yaparken devamlı kendimizi yeniliyoruz ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Alanımızda Dünyanın en önde su tesisat teknolojileri ile eş zamanlı hizmet sunuyoruz. İddia ediyoruz ki hizmet sunduğumuz sektörde daha iyisi ile karşılaşmadınız.

Image
Call Now Button